AZM Office s. r. o. – zariaďovanie kancelárií

AZM Office, s.r.o. kanc

zariaďovanie kancelárií

 

Predmetom podnikania spoločnosti AZM office, s. r. o. je zariaďovanie kancelárskych priestorov pre administratívnych pracovníkov s cieľom vytvoriť vhodné, moderné a príjemné pracovné prostredie a uspokojiť potrebu po tomto pracovnom prostredí pri zohľadňovaní pracovných a ergonomických požiadaviek pracovníkov.

 Spoločnosť okrem kancelárskeho nábytku ponúka aj služby súvisiace s priestorovým návrhom rozloženia nábytku a jeho samotnú montáž. U každého zákazníka je uplatňovaný Koncept základnej starostlivosti o zákazníka spoločnosti AZM Office:

“Koncept základnej starostlivosti o zákazníka”

  1. Zistenie a kvantifikácia konkrétnej potreby u zákazníka.
  2. Poradenstvo zákazníkovi pre optimálne zabezpečenie jeho potreby.
  3. Poskytnutie konkrétneho vizuálneho návrhu v 2D aj 3D prevedení.
  4. Zabezpečenie jeho základnej potreby – dodaním tovaru a jeho montážou.
  5. Servis nábytku a starostlivosť o zákazníka.

 

 Sortimentovú skladbu produktov tvorí rad kancelárskeho nábytku, kancelogolárskych stoličiek, dielenského nábytku a kancelárskych doplnkov. Využívame produkty od výrobcov, ktorí kladú dôraz na kvalitu materiálov, vzhľad a prevedenie. Spoločnosť poskytuje aj celý rad služieb – tvorba 2D a 3D návrhov, odborné poradenstvo s ohľadom na ergonómiu, preprava, montáž a servis tovaru.

 Na vytvorenie dobrého mena našej spoločnosti, presvedčenie o kvalite poskytovaných produktov prinášame uvádzacie ceny o 20 % nižšie oproti cenníkovým cenám prvým 50 zákazníkom, bezplatnú vizualizáciu, tvorbu cenového rozpočtu aj bezplatné poradenstvo v oblasti funkčnosti a ergonómie.

Medzi krátkodobé ciele podniku patrí aj spolupráca s umeleckými, úžitkovými, odbornými a vysokými školami v Košickom a Prešovskom kraji prostredníctvom rôznych návrhových súťaží a participácií pri vytváraní grafických návrhov kancelárií. Spoločnosť AZM Office dáva teda šancu aj Vám – študentom a mladým ľuďom, s možnosťou dlhodobej kreatívnej spolupráce, rozvíjania vašich schopností.

Dajte šancu aj nám presvedčiť Vás…AZM

 
Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>