Vedenie účtovníctva

„Najúspešnejšie firmy sú tie, ktoré prichádzajú na trh s riešeniami, o ktorých sa zákazníkom ani nesnívalo, ale ktoré im uľahčujú život.“ (Philip Kotler)

 VEDENIE ÚČTOVNÍCTVA – LUCIA GORUŠOVÁ

obrazok

Cieľom mojej firmy bude „uľahčovať život“ podnikateľom, a to formou poskytovania služieb v oblasti účtovníctva.

Vychádzam z predpokladu, že väčšina podnikateľov sa stará o svoj biznis a účtovníctvo zverí profesionálnej firme. Preto súčasťou budovania pozitívneho image a profesionality bude pravidelná účasť na školeniach a kurzoch s jediným cieľom – poskytovať klientom kvalitné účtovnícke služby, a to:

 

  • vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva v účtovníckom programe Pohoda, ktorý patrí medzi top programov na Slovensku,
  • poradenstvo v rámci finančných a účtovníckych otázok,
  • personalistika a mzdy,
  • audítorské služby.

 

Moja firma bude výnimočná tým, že okrem kvalitného vedenia účtovníctva s vždy sa usmievajúcimi účtovníkmi, bude i spolupráca s odborníkmi v oblasti práva, daňového poradenstva či katastra tak, aby náš klient dostal na svoje otázky rýchle odpovede.

Klientelu plánujem získať formou osobného kontaktu, čiže zo známostí, ktorých som mala možnosť spoznať pri svojej minulej niekoľkoročnej práci na pozícií finančný poradca.

Táto klientela bude pozostávať z bývalých kolegov, ktorý majú viaceré živnosti, účtovníctvo si vedú samostatne a tým pádom nemajú dosť času na svoj „biznis“.

Taktiež z mojich bývalých, spokojných klientov, medzi ktorých patrili i rôzne podnikateľské subjekty. Spolieham sa, že nakoľko boli s mojimi finančnými službami spokojný, budú spokojný i s mojim účtovníckym servisom.

Práca má robiť radosť a človeka napĺňať, preto som sa rozhodla pre vedenie účtovníctva. Na tomto základe budem postupovať i pri výbere svojich budúcich zamestnancov a preto verím, že moja malá firma sa časom rozrastie do veľkej spoločnosti plnej spokojných klientov i zamestnancov.

 

 

 
Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>